Autók » Lexus » Rx (2003-2008)

Rx executive automata

csendes orgazmus

Sokáig keresgéltem autót. Ötfős családnak a sedanoknál valami nagyobb és kényelmesebb kell. Mindig imádtam a terepjárókat, tehát az egyterűeket is gyorsan kizártam. Maradt a terepjáró.
Szeretem a Bmw-ket de az X5-öt olyan hírbe, illetve közegbe helyezték, ami nekem családos lévén nem jött be.A nagy vágy a Hummer még várat magára. Ekkor figyeltem fel a Lexusra. Terepre nem igazán való, bár a hóban és a tanyára vezető földutakon jól boldogul.Kipróbáltam és vele és úgy jártam, mint a feleségemmel. Azonnal beleszerettem.
Csendes alig észrevehető a váltás , minden már perverz módon tökéletesen kidolgozott. Sima lágy bőrök, finom tapintású műanyagok, mint egy ruganyos testű nő bőre. A motor pedig, mint valami macska dorombol.Vezetni élmény. Tudsz másra is figyelni, nem csak a gép kezelésére. Imádom.

Ez a kocsi, maga a szex. Csak ajánlani tudom.

Azért törődjetek az asszonnyal is....

- gyakorlatilag semmi

Realszisztéma Budaörs

Fenntartási költség (8) Évjárat 2003
Előző autója? Következő autója? h2
Verdikt (9.3/10)

Lexus Rx 2003 (2003 - 2007)