Autók » Lexus » NX (2014)

NX NX 300h Executive Special Edition Comfort Plus

Hangtalan lopakodó.

Az autót 2016 szeptember elején vettem át 0 km-rel.Tudom,hogy korai az autóról
véleményt alkotni ezt azért teszem mert elolvastam az előző ítéletet és nem mindenben értek vele egyet.Az autó külseje ízlés kérdése,akivel eddig találkoztam mindenkinek kivétel nélkül nagyon tetszett.A belső anyagok kiválóak,zörgés mentesek.A futáskomfort kellemes egyáltalán nem kemény,kollégámat idézve, lopakodó üzemmódban működik az autó.Az ülések kiválóak,én 187 cm magas vagyok számomra ez nagyon fontos,mintha fotelben ülnék.Igaz ez nem az F-Sport változat. Navigációt nem kértem az autóba mivel a tapasztalatom -nem csak az enyém-hogy nem érik meg azt az árat amit elkérnek értük.Egy 55000.-forintos Becker Professionallel eddig tévesztés nélkül eljutottam külföldön is mindenhová és különben is a WAZE melett minek
600-800 ezer forintos navi.
A hátsó középső biztonsági öv,valóban kicsit furcsán helyezkedik el azonban
ez olyan ritkán van használatban,hogy ez szerintem megbocsájtható.
Az autó fogyasztása,ahogy a szalonban értékesítő is elmondta városban kevesebb mint az autópályán.Az előző átlaga 6.5 L a pályatempónál 8.3 liter 95-ös benzin.
Az automataváltót valóban meg kell szokni-főleg előző autóimhoz képest-mert padlógáznál nagyon felpörög a motor.Normál gyorsításnál ez egyáltalán nincs így és ez a fogyasztás szempontjából is jobb.Tényleg ránevel a környezetbarát vezetésre.Az autóval maximálisan meg vagyok elégedve és ajánlom mindenkinek aki-és ide egy tesztelőtől olvasott idézetet írnék-azt mondta,hogy az ember 18 és 50 éves kora között kipróbál,olasz,francia német
autókat,sportosat,kevésbé sportosat,de 50 év felett megveszi első Lexusát és onnan nincs visszaút.

- O = semmi.

Lexus-Buda 1112.Bp.,Budaörsi út 185-195.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2016
Előző autója? BMW 320 D Következő autója? NX