A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Lexus » Is (2005-2012)

Is IS250 SPORT MARK LEVINSON 

Az ítélet értékelése
5,0(1 db)

Ez még igazi japán és nem 1 szar audi

Szöveges ítélet

Ez 1 tökéletes autó! Igazábol ennyi elég is lenne, de azért nem lehet elmenni szó nélkül a hibátlan összeszerelési minőség mellet! Ez az a dolog amiben a LEXUS mindenkit lepipál, ez egészen biztos.Ilesztési hézag szinte 0 zajok, zörgések 0(még ezen az ocsmányságon sem amit útnak neveznek) Zajkomfortja hihetetlen, 180-nál annyi a hang mint 100-nál!Gyönyörű a müszerfala, és a HI-FI is szépen szól, a DVD-pedig sztem jobb mint 1 multiplexben(gyilkos a hangzás ilyet nem hallani más autóban) A váltó szépen vált, szinte észre sem venni, futomű(sport) Mo.-gon kissé túl kemény, de meg lehet szokni.Hibája talán hogy nagyon kicsi,de erre az áldozatra bárki képes ha egyszer vezeti!!!!Ezt az autót mindenkinek ajánlom akinek elege van az európai (és újabban európában készülő japán) autók csörgö-zörgő silány műanyagaiból! EZ A VAS EGY ISTEN!Mellesleg aki a "nem ide való" című írományt ide vakkantotta az ne nagyon dicsekedjen az IQ-jával! Csupa olyan negatívumot hord itt össze amit vásárlás előtt is láthatott volna, akkor meg miért vette meg?Egyébként vagy a "pénz van agy nincs" tipusú "ember", vagy az audi fizette, hogy ostobaságokat röfögjön!

Hibalista

- SEMMI!!

Ide hordtam szervizbe

REALSZISZTÉMA

Értékelése: 10

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Kényelem (10) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 11000
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 9 l
Előző autója? 156 Következő autója? CSAK LEXUS
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Lexus Is 2005 (2005)

További ítéletek (54 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)