Autók » Land Rover » Freelander (2006)

Freelander 2.2 TD HSE

Tökéletes családi harckocsi

2009 februárjában voltam kénytelen megvenni az autót (mivel egy őrült nő totálkárosra törte az előző autómat). Mivel született egy gyerekem decemberben nagy csomagterű kényelmes autót kerestem, de amiről azért nem ordít, hogy a "papa viszi a családot", hanem azért némi vagányság, keménység is van az autóban. + Hegyen lakom így a 4x4 sem hátrány. Így esett a választás erre a kocsira. Egyenlőre csak jókat tudok róla mondani. Nyári gumival is elbodogult mindenféle havas meredéllyel, kényelmes, egész kellemesen gyorsul (160 LE + 400 NM), fogyasztása is egész kellemes, mindennel fel van szerelve, a kanyarokban is egész tűrhetően viselkedik és azért a terepre is ki lehet vinni nem úgy mint mondjuk a RAV4 kategória tagjait. Városban is jól boldogul és egyáltalán nincs az embernek elefánt a porcelánboltban érzete. Az autó belseje is elsőrangú és a vajszínű bőrülésekben nagyon messzire nagyon komfortosan lehet utazni.

- Eddig semmi.

Cél Motors. Eddig egy olajcserén van túl az autó + 1-2 utólag rendelt felszerelési tárgyat szereltek bele, úgyhogy túl sok mindennel nem tettem próbára őket. Ezért (+ tökéletes szervíz nincs) egyenlőre 9 majd meglátjuk tudják-e tartani.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2008
Előző autója? ZT 160 Következő autója? Jaguar XF és/vagy Discovery 4.
Verdikt (8.4/10)

Land Rover Freelander 2006 (2007)