Autók » Land Rover » Defender 90, 110 (1983-1990)

Defender 90, 110 2.4 diesel

Az angol ipari hulladék

Az autó nagyon menő! A helyzet az, hogy mikor megvettem, menő akartam lenni. Aztán az élet úgy hozta, hogy menő lettem, ezért el is adtam. Kell a fenének egy ősrégi, ócska, angol traktor! Lehet itt szentimentáliskodni, meg örök darab stb bullshit szöveg. Egy igazi dino, amelyiknek itt nincsen keresni valója.
Gyengék a fékek. Fordulni alig lehet vele. Küzdelem a vezetés. Klíma egy szar. A fűtés vagy megolvasztja az agyadat, vagy megfagysz. Az ablaktörlő csak a taknyot keni szét a spriccelővel (egy vicc az a szar) bevizezett üvegen.
Az örök darab alvázán 3 éves korában mindenhol átütött a rozsda. Az egész alváz 3!!! évesen vöröslött halványan. Mi a f@sz? 3 évesen? Miért is? Ja, mert csak egyetlen bevonat van az alvázon? Miért is? Mert olcsó autó? Az, ha 3,5 be kerülne újonnan, ugyanis többet nem ér! Csak én ca 12 forintért vettem zsír újonnan. A 2.4-es Ford motor jó. Bírja. Bírja a 6 sebességes váltó is. Azt szerettem. Sőt, az egész autót szerettem, csak egy rakás angol szar az egész. Ha terepjárót akarsz, ne ilyet vegyél!

- semmi

Az elején a Soroksári útra hordtam. Ott vettem. Jaj de örülök, hogy tönkre mentem. Egy olyan szarrágó bugris társaság volt, hogy csak na. Télen nem fűtötték a bemutatótermet stb. Két nagy értékű új! terepjárót vettem náluk. Aztán mondom ott a senkiházinak, hogy figyeljél má' öcsém. Most, hogy két ilyen angol fostalicskát vettem itt, igazán adhatnátok a kibaszottul drága baseball sapkáitokból egyet, meg esetleg egy golyóstollat.válasz (komolyan): -golyóstollat nem adhat, sapkát pedig csak akkor, ha veszek még egy autót!!! Hahaha! De jó, hogy tönkrementetek ! :-)

Fenntartási költség (6) Évjárat 2010
Megbízhatóság (7) Vezetett km 120000
Előző autója? hilux Következő autója?
Verdikt (5.1/10)

Land Rover Defender 90, 110 1983