Autók » Lancia » Musa (2004)

Musa 1.3 multijet platino

Nagyított Ypsilon

Külső: nagyon szép formája van a felnije egyszerüen gyönyörű kivülről, kisebbnek tünik de ez a belsőre nem igaz.
Belső :győnyőrű a bőr a felhasznált anygaok minősége nagyon jó a napfénytetőn csak ugy áárad a fény,bose hifirendszer egyszerüen kiváló.a kocsi méretéhez képest a belső nagyon tágas négy fő részére.a csomagtartó 320 literesMotor:Ebbe az autoba egy 1.3 multijet (200 nm) dolgozik 90 loerővel ,2000 -es fordulat alatt picitt lomhának tűnik ,utána viszont nagyon elkezd huzni ez a nagy turbojuk miatt van.Az autoba most került egy gyári csiptuning + 20 loerő + 60 nm.Az ára drágának tunhet de azt is hozzá vesszük hogy mennyi extrát kapunk ezért a pénzért akkor már nem tűnik soknak.Az alapára ezzel a motorral 4690000 3 az extrák (bose hifi,nagyobb kerék bicolor felnivel,esp+asr,chiptuning?gyári navigátor,kétzónás klima,keréknyomás ellenőrző,tempomat eső és fény érzékelő.Összesen 5800000 volt az auto.
Az autot azoknak alyánlom akik nem egy népautot akarnak venni,mint pl az opel meriva aminek a belseje katasztrofális.Ennek a belseje luxuskorulményü.2 autonak kiváló választást az autot mindig megnézik mivel hogy honaponta látnak eggyet belőle.ha kérdésed lenne hivj:0630-294-85-18

- uj még semmi!

Csiki-bege autoplaza

Fenntartási költség (8) Évjárat 2007
Megbízhatóság (9) Vezetett km 2000
Előző autója? jazz Következő autója? új mercedes c osztály
Verdikt (8.1/10)

Lancia Musa 2004 (2004)