Autók » Lancia » Dedra (1989-1999)

Dedra 18oo

hálás munkatárs

ács_bádogozási munkákhoz,munka autónak használtam.2 évig tökéletesen megbizhatonak tartottam.nagyon jó teherbiró jármü. 15nm előtetö faanyagát egy szuszra el tudtam szállitani.2_ös porckorong sérvem van.mikor a fájdalomtol allig álltam a lábamon bevetten1 diclofenac duo tablettát beültem a kocsiba 1o-15 perc után ugy száltam ki belöle,mintha semmi sem lett volna elötte!!a kocsi ülését nem adom el inkább beépitem a következöbe is!!!

- lengökart1db/párkb/év 45ooo vizpumpa3oooo vezérszojcsere45ooo kuplungtárcsa,kiemelöszerkezet,kinyomocsapágy 65ooo 3gernitura fékbetét88oo/pár

XIXkerület Budapest Bozsik stadion mellett

XVI kerület

Fenntartási költség (5) Évjárat 1994
Előző autója? ladacombi Következő autója? lancia delta
Verdikt (6.4/10)

Lancia Dedra 1989