A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Lada » Samara

S 1.3 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Apám szamara, béke poraira :)

Szöveges ítélet

Tulajdonképpen Apám autója volt, három évig használta, gond nélkül, majd nekem adta. Egy vállalkozás beindítása miatt teljesen legatyásodva fenntartási minimálporogrammal (csak benzin!!!) használtam. Egy év, és 20000 km teljes gondozásmentesség (szivárgó fékfolyadék- utántöltéssel, olajcsere helyett utántöltögetés, no mosás, takarítás, rengeteg utánfutózás, leszakadt ablakemel? szerkezet pótlása csavarhúzóval, csomagtér altó kitámasztása sepr?nyéllel, tet?csomagtartón annyi zártszelvény, hogy az ajtót alig tudtam becsukni) aztán lassan a kocsi torkára tette a kést, és bár h?siesen tette a dolgát érezni lehetett, hogy közel a vég.........így aztán beszámíttattam egy Suzukiba.
Bevallom, nagyon rossz gazdája voltam, mégis jó szívvel emlékszem rá vissza. Soha nem hagyott cserben, tette a dolgát, összességében azt mondom, nem egy rossz autó. Nyilván vannak nála jobbak, de amit ez kibírt, az tényleg csoda számba megy.

Hibalista

- Féker? szabályzó, kuplung csere 100000nél, kipufogó, rengeteg rohadás, biztosíték tábla

Ide hordtam szervizbe

Nem voltam vele szerel?nél

Értékelése: 10

Képek az autómról

Fenntartási költség (9) Évjárat 1988
Kényelem (7) Használati időtartam 4 év
Teljesítmény (6) Km vásárláskor 70000
Megbízhatóság (8) Vezetett km 40000
Szerviztapasztalat (7) Átlagfogyasztás 8 l
Előző autója? Audi 100 Következő autója? Suzuki Swift 1.3 GLX
Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Lada Samara

További ítéletek (224 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)