Autók » Kia » Sportage (2005-2010)

Sportage 4WD

Jó kis terepjáró

Nos a 7 literes fogyasztás még a crdi motornál is csak hosszútávon 80km/h nál tartható szűken,ha már kicsit is dinamikusabban vezetünk 8 liter feletti,de inkáb 9 liter főleg télen vegyes fogyasztása nálam 9.6 több helyi furikázással. Megbízhatósága nagyon jó terepen nagyon jól boldogul esp kikapcsolásàval lehet veretni is vele, olyan sárban is elmentem vele,hogy azt mondtam biztosan ott maradok télen düllőút fagy után teljesen kiengedett de állta a sarat. Kissé zajos futómű,de megszokható.Dinamikus motor jól megy akár 130-150 nél is akkor vagy 10 lityit be is vágja.Nagyon tágas beltér hátul is! Igényes minőségi belsőtér enyém bőrbelsős.Nagyon szerethető autó elérhető áron nekem előtte hdi Vitara volt,ezt többre becsülöm! Dízel létére fogyasztása lehetne kevesebb igaz majd 17 mázsás,de vannak ettöl nagyobb fogyasztáúak is a kategóriában ha a másik oldalról nézzük.Merem ajánlani bár kinek. .

- Hátsó lengéscsillapító

Magam

Fenntartási költség (8) Évjárat 2006
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 112000
Előző autója? Suzuki Vitara Következő autója? Nem tudom
Verdikt (8.3/10)

Kia Sportage 2005 (2005 - 2008)