Autók » Kia » Sportage (2005-2010)

Sportage 2,00 4WD

igazi megbízható társ

Mindennapos használat télen nyáron autópálya és Bp. város naponta, fogyasztása az átvételtől ( 0 km most 147.000km ) mérve átlag 8,5. a decemberi -24 fokban elsőre indult normál gázolajjal tankolva udvaron parkol.
Stabil, megbízható, biztonságos gépjármű.

- csak a normál szervíz, egy lopás betörés bal első ajtó ablak sajnos erre 3 napot kellett várni de tökéletes. Utólag beszerelt egyszerű tolató radar csak hangjelzés de bevált, 60.000 nél elől hátul fékbetét csere. - - -

MotorCar Kft Győr Megbízható,nem kirívó árak, pontos precíz időpont és tényleg akkor fogadnak, még soha nem volt problémám velük.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2007
Előző autója? C T model Következő autója? Sorento
Verdikt (8.2/10)

Kia Sportage 2005 (2005 - 2008)