A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Kia » Picanto (2011)

Picanto 1. MPI LX

Az ítélet értékelése
3,0(3 db)

Picanto, a kisautók Yarisa.

Szöveges ítélet

Ha picantoval jársz be fognak eléd vágni, meg fognak előzni, kihajtanak eléd..; pedig észrevesznek, sőt.., hosszan néznek rád, miféle állatfajta vagy.., igen az új picanto külsőre nagy állatul néz ki, dögös kiskocsi...
7 személyes családi batárból átülve mégsem érzi magát frusztrálva az ember. Az autót belengi a jótékony csí... Kényelmes ülések, jó tartással, gyári hifi tisztességes hangzással, rengeteg állítási lehetőséggel. Kézre eső kapcsolók, egyszerű, de nem együgyü elrendezés. Jólfelszerelt és jólnevelt, vidám társ a picanto. El sem indultunk, de már feldob, otthonos szerethető belsővel.
Hét év mosoly.
Indításra visszafogottan berreg a beépített varrógép. Alaphangja nincs is, kellemesen mormog, már kis nógatásra lelkesen ugrik, bár inkább lelkes, mint erős... Természetesen nem is ezért szeretjük.
Szeretjük, hogy elfér mindenhol, hogy elfér benne minden holmi, hogy elvisz oda ahová szeretnénk - városon belül.
Az 1.0-ás motor szerény, mégsem frusztrál. Erőtlen, mégsem izzasztó. Ami kívülről lomha, az belülről nyugodt örömautózás.
2,7 - 3 liter.
Egy hosszabb 60-as zöldhullámban ennyit eszik. Persze a piroslámpás araszolásban itt is egekbe szökik az átlagfogyasztás, 6-7 litert is befal; szinte zabál az őrült szörnyeteg, egy izmosabb elindulásnál..; ilyenkor felzümmög a zinger a motorháztető alatt jelezve, hogy a 4000 feletti fordulat már nem a picantó világa. Ez a hang mindíg mosolyra fakaszt, annyira kis vicces, már sajnálatra méltó.., ekkor egy pillantás a fogyasztásmérőre 7 liter..., és már váltok is fel egyszerre két sebességet.., fordulatszám 2000 alatt, fogyasztásmérő 4,5-ön; minden más autó már rég előttem, bevágtak elém, kihajtottak és megelőztek.
A világ újra békés.
A jótékony csí körbefog.

Hibalista

- Még semmi nem ment tönkre. Ilyen fiatalon?

Ide hordtam szervizbe

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (8) Évjárat 2012
Kényelem (7) Használati időtartam 1 év
Teljesítmény (3) Km vásárláskor 8
Megbízhatóság (8) Vezetett km 100
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás 5 l
Előző autója? Twingo 1995 Következő autója?
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? igen
Verdikt (7.8/10)

Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.

Kia Picanto 2011

További ítéletek (1 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)