Autók » Kia » Ceed (2018)

Ceed proceed 1.4 tgdi

Szürke szépség

A szépsége fogott meg, amikor először megláttam csak álltam és néztem. Érdekes, hogy folyamatosan olvasom az autós portálokat nyomtatott illetve digitális formában de ez valahogy kiesett a látókörből. Remek kereskedőbe botlottam, én munkás ruhában voltam de ő azonnal beletaszított a tesztautóba nem volt menekvés. A szalonban álló dark metal színű full alap proceed 1.4 tgdi gt-line autót foglalóztam. Az első autóm ami tetszik kívül belül, imádom az analóg műszereket. A felszereltséget nagyon nem értem, tele van vezetéstámogató cuccokkal, de nincs holttérfigyelő , első parkradar, gps, szerintem egy ilyen értékű autónál ennek bele kéne férnie. Ok mondjátok telefontükrözés, hát nem egyszerű összehozni, de ha megy tuti akkor hívnak ha tök ismeretlen helyen el kéne kanyarodni valamerre, vagyis vegyetek gps-t,megéri! A motor szerintem tök rendeben van hétköznapi sofőrnek,biztonságos tartalékokkal előzésekhez bőven elég! Horvátország négy igazi magyar, vagyis nem 80kg/fő, tele csomagtartó, klíma, 140 tempomat néha megeresztve, na jó nem csak néha 7.5 liter tankolással peremtől peremig szóval tuti, nagy átlagom 6,3 liter dinamikus de autóját óvó szerető sofőr vagyok, szóval nincs tojáshéj,gyorsulás magabiztos, pályán hatodikban gázadásra minden megoldódik, érződik az alacsonyan ébredő magas nyomaték suv után azt mondom azért látszik nem tolom mindig a szelet. Futómű rendben , váltó néha karcos ez gondolom javul.
A kocsi nagyon alacsony, mármint az az alja a talajtól, meggondolós hol fordulsz le a szántóra pisilni. Üzenet az autónak, azért szeretlek!
Szép napot mindenkinek!

- Valami vákum szelep, kézifékkel kapcsolatos használatot nem befolyásolja, garanciában pucolva, hiba visszatért csere lesz, garanciális

Jász Plasztik veszprémi szerviz, segítőkészek, tényleg foglalkoztak velem!

Fenntartási költség (8) Évjárat 2019
Előző autója? Kadjar Következő autója? Xceed