Autók » Jeep » Commander (2005)

Commander 3.0 CDR

Nagy hajó!

Hónapokig nézegettem, hogy mit is vegyek. Azt tudtam, hogy valami terepjáróféleséget keresek, de hát akkora a kínálat, hogy nehéz volt dönteni. Ami nekem nagyon nagyon tetszik az a G Mercedes, de az árba sajnos horror. Ennyi pénzből csak egy pár évesre futotta volna. Egyszer egy újságban megláttam a Commandert, emlékeztem, hogy volt itt róla teszt, megnéztem a népítéleteket, és a neten találtam is borzasztó nagy kedvezménnyel egy full extrásat 0 km-el. Nem sokat gondolkodtam rajta. Rögtön kapott egy kisebb túrát Ausztriába és vissza. Azóta csak azt mondom magamnak, hogy jó döntés volt. Kényelmes, nagy, jól megy, szerintem szép is (kicsit hasonlít a G Mercedesre..) Megtanultam vele nyugodtan autókázni... CSak haladok vele a külső sávba, nem idegesít többet a forgalom, a budapesti rossz utak, csak hajókázok...
Most még jobban élvezem!!! Jók benne a hosszú utak, de a városban is megállja a helyét. Szeretek beleülni, megnyugtat még a legnagyobb dugóban is.

- Még szerencsére semmi. Valami zörög hátul, de még nem jöttem rá, hogy mi. Valószínűleg valamit hülyén raktam be hátra... (Azóta megszűnt a zörgés!!!)

Még nem volt.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2008
Előző autója? A8 3.3 TDI Következő autója? Jeep, vagy Mercedes G
Verdikt (7.9/10)

Jeep Commander 2005 (2005)