Autók » Jaguar » X-Type (2001)

X-Type 3.0 AWD

Ár-érték arány 100%

Volt már sokféle autóm csillagos is de,ez viszi a pálmát presztizsben! Igaz kényelemben a csillagos jobb,lágyabb rugózású volt. Viszont ennek az elején ott a macsesz! Zebránál olvasom a gyalogosok szájáról: JAGUÁR :) Most is úgy néz ki mint 10 éve és mindenki azt hiszi 10 Milla az ára igaz, csak 1.5M :D
Négykerékhajtás perfekt sehol nem csúszik,padlógáznál is csak órát emeli és morog a V6. közben G-vel nyom az ülésbe a 230 lóerő. 7mp alatt százon, állásból..ha gurulsz a lámpa felé és akkor padlózod le akkor 5mp! Ennek árát a kúton fizetni kell mert átlag 12 lityót beszürcsöl ám de,ezért nyújt is valamit..nem is akármit!
Beltér igényes még most is eladható felső kategóriás extrákkal,igaz lehetne a belmagasság kicsit nagyobb mert a hajam hozzáér a tetőkárpíthoz és összekócolja. /45-ös gumival fapados! Ballonosabbal komfortos és a hasmagasság is jobb. Összességében nagyon jó választás volt,nem bántam meg :) Ennyi pénzért ennyi technikát nem kapni sehol és a nimbusz is great! Haver 1.8-as benzinese is eszik 10-et és nem ad cserébe semmit.

- Első kerékagycsapágy. Szélvédő fűtés, Néhány elektromos hiba. Ülésmagasság állító motor. Kopó alkatrészek,gömbcsuklók.Hátsó fékdugattyú beállt,bontóban 7 ezer volt. Olajcserék. Semmi komoly.

Ide NE vidd: Murányi a Homonna utcában. Hibát csak találgatják,autóra nem vigyáznak az enyémet konkrétan megtörték ameddig náluk volt (2nap) igaz megjavították de,elég hanyag módon és nem szóltak, otthon vettem észre! Jó alkatrészt kiszerelik..Alul motivált,dohányzó(!)szerelők! Amit a komputerük nem olvas ki az a hiba nincs is szerintük..hiába van borzalmas zaj a motorból..Igazából nem is szerelők csak alkatrész cserélők! Hatékonyságukra tökéletes példa ,hogy évente megfordultam náluk (mert jaguár computert csak ők tudnak olvasni) és azokat az autókat amiket egy éve láttam náluk szerelésen azok most is ott porosodnak! Pffu..

Nagykörösi úti Jaguár szervíz telefont nem veszi fel,vissza nem hív,emailre nem válaszol..gondolom így is szerelnek.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2003
Előző autója? Következő autója? xj
Verdikt (7.3/10)

Jaguar X-Type 2001 (2001)