Autók » Infiniti » Fx (2003)

Fx fx45

Örök szerelem...

Kezdjük azzal, hogy ez már a negyedik Fx-m. Fehér, 320 LE , és gyönyörű. Szerintem ez az a forma, ami soha nem megy ki a "divatból".. !! Benne van egy sportkocsi ereje, egy egyterű méretei, és nem utolsó sorban, a gyönyörű külseje.. Ahogy a nagy "Alekosz" mondaná : Ez egy autó, "mindig , minden körülmények között".
Már 7 éve gyártják, de a mai napig megbámulják az emberek!!!
A fogyasztása kevesebb, mint a kisebb, mint a FX35-é, de az ereje sokkal többnek érezhető a 40Le-s különbségnél…
Ami egy pici negatívum, légrugó hiányában - igazából nem is az autóé, - az a 20-as gyári kerekeknek köszönhető, illetve a magyar utak nagyon rossz minőségének!
Csak szűrők, olaj, és fékbetétek lettek cserélve , melyeknek az ára megegyezik egy átlag autóéval!!

- Semmi!!! Csak olaj, és szűrőcserék!!

Perfect Autó Tatabánya

Fenntartási költség (8) Évjárat 2004
Előző autója? a8 3.0 tdi Következő autója? fx50
Verdikt (9.3/10)

Infiniti Fx 2003 (2003 - 2008)