Autók » Infiniti » Fx (2003)

Fx Fx45

5év gond nélkül!

5 évig volt meg,most adtam el.100.000km-t tettem meg vele,gond nélkül.Soha nem hagyott ott sehol.Kényelmes,jól megy,és brutális! A fogyasztás városban 15liter,kint 11-12liter. Nagyon sajnáltam eladni,de vettem helyette egy újabb Infiniti Fx50-et,természetesen csakis V8!A v6-os gyerekeknek való,gyengébb és ugyanannyit eszik.Bátran merem ajánlani,hosszú tapasztalatok alapján!20 colos kerekek voltak rajt,és gond nélkül vette a "jó" Magyar utakat.Az egyik legmegbízhatóbb motor van bent a világon,a neten lehet róla olvasni.A tető monitor tökéletesen tette a dolgát hidegben-és melegben is.Bi-xenonos volt az enyém,nagyon jól világított.Háát igen a hangja,alapjáraton szinte semmi,de előzésnél,vagy nagyobb gyorsításnál,mint egy verseny autó. FX-et egy hátsókerekes-hosszmotoros típuscsalád technikájából faragták. Ugyanabból, amiből a Nissan Skyline/Infiniti G kupé és limuzin, sőt, a 350Z is készült. Ez azért nem rossz, ugye?Becsapós ám az FX bódéja, mert a kupészerű oldalsó üvegezés íve és az előrenyúló hátsó lámpa átveri a szemet és az agyat.

- 5 év alatt csak olajakat,szűrőket és kopó alkatrészeket cseréltünk.

Saját szerelőm van.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2003
Előző autója? 530xd Következő autója?
Verdikt (8.9/10)

Infiniti Fx 2003 (2003 - 2008)