Autók » Hyundai » veloster (2011)

veloster 1.6 style

Soha rosszabbat

2013 ban vásároltam a kocsit Csehországban. Márkahűként azonos típusú kocsit kerestem a családi kombi i40 es mellé.
I30 ast akartam venni újonnan (sokkal olcsóbb és jobban felszerelt mint itthon) amikor rátaláltam a kis Velosterre, Prága fölött egy Hyundai kereskedésben. Mázlim volt azon a nyáron áradt az Elba folyó (csehül Labem) és vitte a szalont is,és ez jó alkupoziciónak tünt. Végül egy alap i30 áráért megkaptam bemutató autóként 7000 futott kilométerrel a fullos kisautót navival 18" kerekekkel,motoros bőrülésekkel..stb
Nagyon nem bántuk meg,jól felszerelt szerethető autó.A feleségemet az első években kissebb csődület fogadta a ritka autó közelében akárhányszor leparkolt. Mindenki az autóról faggatta,de volt hogy rendőrök vették ki csak hogy megnézhessék.
A nagy felnik és a nagyon peres gumi miatt kissé kemény a futómű,de kanyarban majdnem felveszi a versenyt a másik családi kedvencünkkel (mx5)
Az együtt töltött 50000km hibátlanul telt,csere csak fékbetét volt a szűrők mellett,garanciában a hatsó féknyergeket a be-befogó kézifék miatt (visszahívás is volt) a kormánykerék kis részéről pattogott a festék - ezt is gariban cserélték.
Komolyan ajánlom mindenkinek aki nem akar minden nap szembejönni saját magával.

- Hátsó féknyergek (gariban cserélték) befogott a kézifék - Kormánykerék újrabőrözés (szintén gariban)

Hyundai Palace (korrekt hozzáállás)

Fenntartási költség (9) Évjárat 2011
Előző autója? 5 Következő autója? Kona
Verdikt (9.4/10)

Hyundai veloster 2011 (2011)