Autók » Hyundai » Tucson (2015)

Tucson 1,6 GDI Prémium

Lágy mint a vaj

A gépkocsit 2017 március 24-én rendeltem meg, majd 3 hónap várakozás után megérkezett. Sok telefonálásomba került, hogy időben megérkezzen, még nyaralás előtt a kocsi.
Már itt van és nagyon meg vagyok elégedve vele. Prémium felszereltséggel kértem plusz biztonsági csomaggal.
Mikor átvettem az autót minden biztonsági berendezés be volt kapcsolva. Hazafelé menve azt vettem észre, hogy jobbra-balra kóvályog a kocsi. Először a nyomvályúkra gondoltam, de mint kiderült a sávtartó rendszer viccelt meg. Elmondható, hogy csak autópályán érdemes bekapcsolni. Kár hogy csak 15-20 másodpercig irányítja a kocsit utána jelez és kikapcsol.
Nagyon halk, a kinti zajok és a motorzaj szinte egyáltalán nem hallatszik. A piros lámpánál a motort leállítja, amit kuplung nyomásra egyből indít. Néha előfordult, hogy csak magától elindította a motort???
Sajnos a navigációs rendszer nem tud magyarul, amit igazából nem is értek, mivel az I20 már tud. Remélem később frissítik ezt is. Ettől függetlenül a rendszer nagyon gyors teszi a dolgát és élettartam térkép frissítés van a kocsihoz.
Nagyon jó vezetni az autót mindig meglep valami kis finomsággal.(tároló rekesz, plusz kapcsolók stb…)

- Még nem romlott el semmi.

Még nem volt szerelőnél.

Fenntartási költség (6) Évjárat 2017
Előző autója? I30 Következő autója?
Verdikt (7.7/10)

Hyundai Tucson 2015