A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Hyundai » Lantra (2003)

Lantra 1,6 GL 

Az ítélet értékelése
3,0(3 db)

Aranka szeretlek!

Szöveges ítélet

Kicsit belenyúltam a fekete zsákba amikor megvettem, szinte semmit nem tudtam a típusról ráadásul viszonylag sokat is futott de alapjában véve nem bántam meg. Csendes, nagyon tágas hosszú úton is kényelmes (nem úgy mint a tetű VW Bora!!!! amítől 100 km után a derekam leszakad).
Negatív,, hogy a motornak a 3-4-5 fokozatokban, 2000 fordulat között van némi érces hangja, kicsit zavaró, de a szervízben nem jelzett hibát a diagnosztika, így használom tovább és kész. A másik furcsaság, hogy hidegen, illetve bekapcsolt klímával meg-megtorpan, ha nagy gázt adok. Ez alig érezhető kis rántás, a másodperc törtrészéig tart. Ennyi az összes probléma. Addig fogom használini, amíg ki nem esik alólam, mert egy jó kocsi semmi több.

Hibalista

- jobb első kerékcsapágy - munkadíjjal 23000 Ft
-

Ide hordtam szervizbe

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Kényelem (8) Használati időtartam 2 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 88000
Megbízhatóság (10) Vezetett km 121000
Szerviztapasztalat (8) Átlagfogyasztás 8 l
Előző autója? Bora 1.6 Következő autója? Hyundai i30 ha majd az is 1,5 körül kapható
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Hyundai Lantra 2003

További ítéletek (16 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)