Autók » Hyundai » I30 (2007-2011)

I30 1,4 benzin 109 LE

Amire számítottam – bevált

Minden autónk kap nevet, a rendszáma alapján, ő Lilike lett: kedves, fiatalos név, kellemes autó, akit illik kötelezően karban tartani, de cserébe teszi a dolgát. Magyarországi első forgalomba helyezés, szerviz könyvvel rendelkezett, semmi óratekerés, stb. huncutság. A kereskedő a telefonban előre megmondta, hogy egy fillért sem fog engedni az akkori árából. És tényleg így tett...
A könyöktámasz, tolató radar utólagos "extrák" benne, azon kívül még a tempomat az, ami méltó említésre.
Vakító kék kijelző a műszakfalon, éjszaka a "dark" gomb használata javasolt, így nem sül ki a szemed :) Autópályán egy hatodik fokozat elkelne bele, így 130-nál olyan 4000-et forog, ami miatt (meg a szélzaj miatt) kicsit hangos.
Hátul a nagy lábtér, fejtér miatt kényelmesebb az átlagnál, a csomagtartó elsőre kicsinek tűnik, de azért a robi kapa egyben befér :)
Fogyasztása főleg városi forgalomban 7,5 liter/100
Elég jól tartja az árát, bár a használt autók javáról ez elmondható mostanság.
Számítottam rá, hogy megbízható lesz, és eddig (kopkopkop) nem csalódtam :)

- bal első ablakemelő kapcsoló. Ezen kívül csak féktárcsák, izzók, meg persze évente olajcsere, szűrők.

Autó Méry Nyíregyháza

Acél Autószerviz

Fenntartási költség (9) Évjárat 2011
Előző autója? Fabia Kombi Következő autója?
Verdikt (8.9/10)

Hyundai I30 2007 (2007)