A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Hyundai » Getz (2002)

Getz 1.5 Crdi 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Nem felvágósok szertni fogják mert megbízható.

Szöveges ítélet

Mai napig megvan az autó.A gyári négyévszakos Hakook gumival egyetlen egyszer sem csúsztam meg,igaz ABS van,de ASR nincs.75ezer km-t bírtak a gumik.A fogyasztás 5 és 7 liter közötti.A 3hengeres dízel hangos,egyenetlen járású,de megbízható,nem túl nyomatékos.A beltér óriási,hátul is elférnek a felnőtt utasok.Az előretolt első szélvédő növeli a belső teret és buszlimuzinos érzést biztosít,viszont az A oszlop néha sokat takar kanyarodásnál. A beltér anyagai puritának,kezelőszervek egyszerűek és logikusak. Az első világítás nagyon gyenge.Szeretem ezt a kocsit. Ha lett volna pénzem a 110lóerős 4hengeresre akkor talán szerelmes is lennék bele és még hosszú ideig nem gondolkodnék az eladásában. Merem ajánlani mindenkinek,használtan fillérekért árulják.

Hibalista

- Esőben a harmadik évtől néha a duda megmakacsolja magát
- A hétsó ködlámpa kapdsoló háttérmegvilágítása kb 3.5 évesen kiégett.
- A gumikon,a fékbetéteken, az ablaktörlőlapátokon kívül semmit nem cseréltem,mert semmi nem romlott el.

Ide hordtam szervizbe

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (3) Évjárat 2004
Kényelem (9) Használati időtartam 4 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (9) Vezetett km 125000
Szerviztapasztalat (6) Átlagfogyasztás 5 l
Előző autója? Marea weekend Következő autója? Renault Clio 1.5dci 105LE
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.2/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Hyundai Getz 2002 (2002)

További ítéletek (63 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)