Autók » Hyundai » Accent (2007)

Accent 1.5 CRDI COMFORT

MOST MÁR TUDOM,..ILYET AKARTAM!

Nagyon megszerettem a három év és a 105e km alatt.A korábbi ítéletben említett kormányzási sajátosságokat megszoktam,és úgy látom az ablakok gumi tömítései is tartósnak bizonyultak.Teljesítményt és a rugalmasságot még most sem tudtam megunni.Takarékosan vezetve,gumicsere után,nyáron egy tankkal 1350 km-t megyek el.Ez többször is előfordult,3.8-3.9-es fogyasztást jelent!Télen ez garázsból kiállva 4.2,széttiporva,vagy autópályán,valós 150-nél 6.2 volt a max.Végeredményben boldogabb és elégedettebb vagyok vele mint mikor megvettem,akkor2.5 millióért ingyen volt!Pláne hogy ez kategória most 3.5-5 millió.Kár hogy nem kombi,mert ha az lenne,akkor sosem adnám el.

- Még szinte semmi,az autó hibátlan,csak a szervizekkel volt némi gond.98000km-nél,fékbetétcsere után puha lett a fékpedál,szerintük ez normális.Nehezen megszoktam.

Hyundai Autobinck:-meggyőztek hogy fékbetét cseréje után az I40-ben ugyanilyen szar a pedálérzet("mert a dízelek ilyenek").Kevés olajat töltöttek a motorba,alig min.fölé.Egy balatoni út alatt min.szinten volt.Azt hitték hogy nem nézem meg a légszűrőt csere után.Egy olcsó papír szűrőt"véletlenül"rakták be,drágát számlázták.De legalább elnézést kértek a"tévedésért".

Inter-Autóház Vác:-közlékenyek és talán mintha mostanában olcsóbbak lennének.Enyhe töréskárt,ajtócserét,fényezést tökéletesen csináltak meg.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2008
Előző autója? maruti,ceed,fso Következő autója? kia optima,í40 sw
Verdikt (9.6/10)

Hyundai Accent 2007 (2007)