Autók » Honda » Prelude (1986-1992)

Prelude Pupos prelude 1986 2,0I 16V

Maga a démon!!!

2000-ben kaptam meg a jogosítványomat és mellé egy honda prelude-öt!
Az a nyár maga volt a menyország ahogy kezdtem rutint szerezni és egyre lazábban vezettem az autót,kinyitott napfénytető lehúzott ablakok bukólámpa fel és a forró éjszakában lobogott a tüsi hajam,hát az fenomenális érzés!Ezt hívjuk mi "PRELUDE ÉRZÉS"-nek!
Ott volt a haverjaim civic-jei és sok más honda de egyik sem volt olyan mint az enyém.Én úgyéreztem mindíg máshogy néznek rám az autós társaim mint egy civic-re vagy egy bármilyen autóra!
Szoktak emberek integetni és mosolyogni mikor látnak vele elgurulni,nem beszélve a lányokról!!!;)Igazi csajozós,mások számára elavult forma világ de ez nem igaz mert simán jobban néz ki mint bármelyik más autó!Van egy barátom aki elnvezte Tepsinek mert Széles és lapos:)!Vásárlás után a parkolóba keresgélve nem kell kétségbe esni,nem lopták el csak el van bújva valami más jármú között!Ha belegondolok,hogy 1986-ba egy ilyen autóval járkálhattamvolna a városba háááát........:)

- A/C pumpa 21 évesen!!!!
- Lengéscsillapítók
- Kézifék mert elöregedett a bowden

Soha nem hordanám szerelőhöz!
Ha kell meg gyűrűzöm az út szélén de ilyenre úgysem lesz szükség!
Egszer voltam Honda szervízbe vele és azt monták ők nem értenek ehez a típushoz,csukjam le a gépháztetőt nyugodtan!(Zala megye)

A másik szerelő én vagyok aki saját maga jött rá nagyon sok mndenre és orvosoltam a problémáit!

Fenntartási költség (9) Évjárat 1986
Előző autója? prelude Következő autója? prelude
Verdikt (7.6/10)

Honda Prelude 1986