Autók » Honda » Logo (1999-2002)

Logo 1.3i

Kék villám

Erről a kocsiról nem lehet rosszat mondani. Egyszerűen imádom! 13 éves korában került hozzám, megjártuk együtt Németországot, Ausztriát, a Balatont és Magyarországon sok sok kiránduló helyet. 100% japán motor van benne, ami meg is látszik. Pöccre indul, szépen duruzsol, bátran lehet előzgetni is vele. Kívülről első ránézésre nem nagy, de ha már beült az ember meglepően tágas (elől) és nagyon kényelmes. Pont annyi hely van benne, amennyire szükség van. Megjegyzem szükség esetén 7 felnőtt ember is befér. Tapasztalat. :D Egyszer hibásodott meg a klíma kompresszor, vettem bele bontottan újat, beszerelték és azóta is járok vele. Ennek már sok sok éve :) Külön tetszik benne, hogy kevés fut az utakon, így igazi kis különlegesség. A műszerfalon minden jól kézre áll, igaz, hogy nincs benne fordulatszám mérő, de már annyira ismerem a motor hangját a megfelelő fordulatszámon hogy nem is hiányzik. A felületi rozsda már sajnos megjelent rajta tűhegynyi pontokban a motorháztetőn, de nem vészes. Vegyük figyelembe, hogy a kocsi már 22 éves. Az alja nem rohad, esetleg egy alvázvédelem nem ártana idővel.

Eszembe sem jutna eladni (ha nem lenne muszáj), mert még egy ilyen megbízható és jól összerakott autót baromi nehéz lesz találni.

- Klíma kompresszor

Budapest, 13. Kerület, Csata utca