A legjobb munkatársam
Szöveges ítélet
Accord és Civic mellett a Logó után "munkagépnek" vagyis szervizautónak vettem először egy 2004-est, majd sok kilométer után (évi 80-100 ezer) vettem ezt az autót 23000 km-rel és már 178000 -nál tartok. Mit mondhatok, azokat a sorokat melyeket leírtatok nem ismételném mert mind igaz. Én úgy gondolom, és ez a Hondamágus véleménye is, ha a kötelező szervizek nem volnának akkor igencsak becsukhatna minden Honda szerviz. Fogyasztása városban 5.6 körül áll meg (minden nap Pestlőrinc-Zugló között) országúton 4.8-5.3 között attól függően van -e autópálya benne mert akkor 5.3.Az állandó szervízcucc súlya kb 200 kg a puttonyban, de vitt már betonkeverőt és hűtőládát is. Megbízható csendes munkatárs, a CVT váltó meg egy világcsoda teszi a dolgát ahogy kell, egy dologra kényes-az olajcsere pontos betartására. Nem szoktam senkinek sem dicsekedni de a Hondamágus a megmondója, hogy mennyi ismerősöm,családtagom került a Honda-tulajdonosok táborába miután utazott velem, vagy kipróbálta az autómat. Nekem az a véleményem, hogy kétféle autótulajdonos van: egyik aki gondtalanul autózik- vagyis Hondás, a másik aki német-francia autót vett.
Hibalista
- Semmit nem kellett cserélni!
Ide hordtam szervizbe
Honda Éles- Postás Gabi (Hondamágus)
Értékelése: 10
Képek az autómról
| Fenntartási költség | (10) | Évjárat | 2008 |
| Kényelem | (8) | Használati időtartam | 0 év |
| Teljesítmény | (8) | Km vásárláskor | 23000 |
| Megbízhatóság | (10) | Vezetett km | 160000 |
| Szerviztapasztalat | (9) | Átlagfogyasztás | l |
| Előző autója? | Kadett | Következő autója? | – |
| Ennyire szerette | (10) | Megérte a pénzét? | igen |
| Verdikt | (9.4/10) | ||

Újra itt a Digó Limó, az egész estés, színes, szélesvásznú népítélet
Alfi
Örömteli sz#rbanyúlás
Egy - még - őszinte autó
Elpusztíthatatlan