Autók » Honda » Hr-V (1999-2005)

Hr-V 1,6 vétec

Fekete gyémánt

Elötte 2000 opél vektrám volt autopályán kiráyl 3000fordulaton 160km ment vég 220fölött fogyasztás 8liter városban fől le sebeségváltások miatt nemegyélmény viszont oriásihelyvan benne olcson meglehet kapni enyit a régi autorol hoda hr-v kimondott városi terepjáro képes 50km 5tödik sebeségröl gyorsulni ennél keljobb erölszol a vétec vezérlés .elöl oriásiahej én egyedül használom néha négyenmegyünk ki-be szállás kicsit kényelmetlen de nem panaszkodtak hogy kényelmetlen hátul az utazás. gyerekek nagyok asszonyak corsajavan igy megengethettem magamnak eszta formájában egyedi mindig feltünömegjelenésü nagyon megbizhato autot és értékkálokoráhozképest nem véletlen. most öszintén 2-3 milioért mitlehet kapni népotot Gastrát- vagy SZuzukit megveszed mindig gondvan vele szervizben lehuznak 2évesen 1-milkával olcsobb mamár az autok a megbizhotoságrol - fentartásrol szolnak .én ezért vettem HR-V megbizhato elö kényelmes feltünöen szép terrepenis megálja a hejét télen hoban öa király nem CSALÁDI auto annak nem ajálom én imádom aligvárom hogy mehesek vele nem érdekelhogy mennyit eszik egyszerélunk viszont biztonságban érzem magam benne ez nem szuzuki

- müszerfalvilágitás akkumlátor,elsöfényszoro.kilométerjelado -kontakhiba ezeket kb 20000ft bol kijavitotam 2 éve használom csak tankolnikell bele égvilágon semibaja fogyasztást 8literalá nemegy

HR-vét én javitom mintt tulajdonos .de nicsmit javitani hálistenek. tudnak ezek a oroszok

laca

Fenntartási költség (2) Évjárat 2001
Előző autója? vectra Következő autója? BMW -x5 terepjáro haleszpénzemrá hanem marad HONDA
Verdikt (6.3/10)

Honda Hr-V 1999 (1999 - 2007)