Autók » Honda » Fr-V (2004)

Fr-V 1.8 benzin

Kényelmetlen, de japán nagycsaládnak kiváló

Édesapámtól vettem, ő nagyon imádta, mert sok gyereket hozott össze, bár egyszer ültünk benne mind többnyire ő egyedül vagy a csajával mentek, inkább városban. Úgy gondoltam, hogy WOW. Nagy tágas, előtte egy G astrám volt, azzal költözködtem 4 fuvar ezzel 2, erő van benne, fogyasztás nem vészes, minden működik rendesen, műszerfal zongoralakk kicsit kopott. Pár hónapig a hatása alatt voltam, hogy milyen szuper jó és én milyen menő és szerencsés vagyok. A havas hegyi úton úgy ment fel mint egy crossover. De állandó probléma volt, hogy a feleségemmel ketten utaztunk többnyire, vagy a nyakamban ült a középső ülésen vagy fényévekre az anyósülésen. Ha lehajtottam a középső ülést akkor már szűkös volt a sofőr ülés, felhajtva meg a könyököm zavarta, hátratolva meg a második üléssorban ülőknek volt zavaró. Egyetlenegy nagy baja volt, hogy 190 cm-től már nagyon zavaróan rossz az ülés, kényelmetlen, a kormány kicsit jobbra van, Te meg az ajtóban ülsz egy nagy doboz szélén. El is adtam, meg a pénz is kellett ami benne állt.

- hátsó ablaktörlő lapát, az meg semmi

Fenntartási költség (2) Évjárat 2007
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 152000
Előző autója? G astra Következő autója?
Verdikt (5.0/10)

Honda Fr-V 2004 (2004 - 2007)