Autók » Honda » Civic Crx (1992-1998)

Civic Crx 1.6 esi

Gyerekkori álmom

Idén vettem ezt a csodát, ami 17 éves korom óta az álmom volt... Vehettem volna helyette akár az úgynevezett német prémium márkák korábbi középosztálybeli darabjai közül is autót, de úgy döntöttem az embernek azért vannak álmai hogy azokat megvalósítsa... Hát megtettem - És megérte.

A kocsi 2 személyes amivel a családtervezést is megoldottnak tekintem. a könnyű kasztnit az 1.6-os gyárilag 125 lovas motor is nagyon jól mozgatja, viszont mióta kapott egy sportlégszűrőt és egy kipuffrendszert azóta a teljesítménye is optimálisabb. Nagygáznál a motor és a kipuff üvőltése egy álom arról nem is beszélve hogy városi forgalomban ilyenkor mindíg felszabadul egy sáv.... Nekem!

A hely egyesek szerint szűkös szerintem meg inkább emberköré épített. A levehető tető pedig maga egy feeling - nem is kicsi!

Összeségében nagyon jó vásárt csináltam velem csak ajánlani tudom mindenkinek aki nem akar beállni a szürke autósok társadalmába.

- Átlagos szervizelésm olajok szűrők stb

Fenntartási költség (7) Évjárat 1994
Előző autója? Clio Következő autója? Egyenlőre nem akarom lecserélni