Autók » Fso, Fsm » 126p

650E

Sárga Villám

Törötten jutott hozzám a kicsike! Teljes elem csere és fényezés után egész jól nézett ki, amíg egy paraszt belém nem repült egy kellemetlen téli, havas estén! Egy világ omlott össze bennem!
Elhatároztam, hogy megcsinálom, ez volt 3 éve és azóta is használom. Bár azóta vettem mellé egy nagy Peugeot-t (604), de ugyanúgy szeretem, mint eddig!!! Nem is fogom eladni egyiket sem! Öcsi, Bátyó viszony van közöttük!
Az üléseket nagyon hamar kicseréltem (USA Ford ülés+könyökl?),alig fért be,ekkor lett 2 személyes,koppra hátratolva kinyújtom a lábam, nagyon kényelmes és hátra befértek a hangfalak+csomagok!
Kapott napfénytet?t,riasztót,kp zárat,indításgátlót,CD rádiót,fa kormányt,esztergáltam fa váltóvéget stb. Szóval nem is éri meg már eladni!
Aki azt hiszi, hogy nem lehet vele száguldozni az nagyon téved! Városban én szoktam idegeskedni, hogy a sok csiga a szar nyugati m?anyagjával 40-nel repeszt a bels? sávban (pl:full extrás suzukival, chevrolÉÉ??vel)!KAPJÁTOK BE! Húzódjatok félre, adjatok szabad utat a 24 lóer?nek!!!!!!!
Autópálya az más, minden nap megyek pályán igaz csak 110km/h az utazó,de ennyivel Afrikáig is.
Egy párszor igaz már vontattuk,de mindig a heves vezetési stílusom miatt!

- Teljes fékfelújítás,kerékcsapágy - Els? futóm?:trapéz,szilentek,laprugó,függ?csapszeg,gömbcsukló,kormányrudak,kormánym?,segédirányító kar - Teljes motor generál - Váltókulissza stb.

Egyszer vittem szerel?höz a fék miatt, de amiatt bukott meg a Mozaikban m?szaki vizsgán!!! Soha többet!

Fenntartási költség (9) Évjárat 1990
Előző autója? Trabant 601 Következő autója? Peugeot 604 SL V6 2,7