Autók » Ford » Galaxy (2006)

Galaxy 2.0 TDCi

Dinamikus családi

Nagyon jó vezetni, a ki és beszállás kényelmes, mert ideális magasságban vannak az ülések. Jó a váltó, ideális a fokozatok hosszúsága. Autópályázásra tökéletes,kellően erős és lendületes a kocsi. A felszereltsége, szinte a prémium kategóriával vetekszik (például: adaptív tempómat). Nagy családnak tökéletes és számítani kell arra, hogy sokszor kölcsön fogják kérni, mert költözködésnél is nagyszerű segítséget nyújt. Kevés olyan bútor van, ami ne férne bele. A kanyarkövető fényszórót is nagyon szeretem, illetve az első és a középső sorban is kényelmesen elférek, pedig majdnem 2m vagyok, de a harmadik sorba felnőtt embert hosszú útra nem nagyon ültetnék.
Az egyetlen negatívum, amit fel lehet róni, hogy az üléseket nem lehet kivenni, hanem hajtogatni kell. Így nem lehet annyira nagy helyet csinálni, és nem olyan kényelmesek az ülések a második és a harmadik sorban, mert a hajtogatás miatt kisebb az ülőlap
Összegezve sportos, dinamikus, szerethető autó, amely hosszú utakra, családi nyaralásokra tökéletes.

- Kettős tömegű lendkerék, vezérműszíj, akkumulátor csere, fényszóró

Ford szelecky

ford solymár

Fenntartási költség (7) Évjárat 2009
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 102000
Előző autója? sharan Következő autója? sharan
Verdikt (7.8/10)

Ford Galaxy 2006 (2006)