Kényelmes igásló
Szöveges ítélet
Ahogy szokták modani, cégautónak ne nézd a fogát... Amikor a kocsira nézek pozitív érzelmek töltenek el. Talán ennek köszönhető, hogy a viszonylag hosszú hibalista és sok szervízben töltött idő ellenére szeretem a kocsit.
Szervízlátogatásaim - az alább említett hibák orvoslásán kívül -általában a meglazult csavarok, patentok meghúzására szorítkoznak. Sok alkalommal csörgött zörgött de végül mégis hazahozott. Mindezek ellenére megbízhatónak tartom a kocsit, mert soha sem kellett felnyitott motorháztetővel az útszélén várakoznom.
Motorikusan OK, nem egy rakéta, de a 130-140-es tempóhoz megfelelő. Felette zajos és 15 km/h extráért + 1 l üza fogyasztás növekedést kell fizetni. Fogyasztása kicsit magas, de ahogy a szervízben mondták, "ez ennyi".
Belső tér nagysága és kihasználhatósága nagyszerű. Egy raklap áru símán belefér és akkor még 2 személlyel normálisan lehet vele közlekedni.
Furcsa, hogy nagyon párásodik, ezért aklima télen és nyáron üzemel.
Összességében jó ár/érték arányú ideális cégautó.
Hibalista
- Szervo pumpa 110E
- Ajtó zár -garancia
- Hátsó ajtó zár mikrokapcsoló -garancia
- Gyújtótrafó 15E
- Toronycsapágy 42E
- olajnyomás jelző gomba - 5E
- Ablaktörlő karok és lapátok -garancia
- Sok gyenge anyag az illeztéshez amitől a zenekaz szól benne
-
Ide hordtam szervizbe
Ford Hovány Kecskemét, jó hozzáállás.
Értékelése: 7
Képek az autómról
Fenntartási költség | (3) | Évjárat | 1994 |
Kényelem | (6) | Használati időtartam | 4 év |
Teljesítmény | (7) | Km vásárláskor | 0 |
Megbízhatóság | (8) | Vezetett km | 95000 |
Szerviztapasztalat | (6) | Átlagfogyasztás | 9 l |
Előző autója? | Accord | Következő autója? | Honda Accord |
Ennyire szerette | (7) | Megérte a pénzét? | nem |
Verdikt | (5.3/10) |
