A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Ford » Focus (1998-2004)

Focus 1.4 16V 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Imádom, csak javításra ne kerüljön sor

Szöveges ítélet

Az autót szeretem a FORD márkával semmi bajom a rossz szervíztapasztalatok után sem. Az autó kényelmes 1.4 motor kissé gyenge teljesítménye ellenére is egy szeretni való autó. Sosem hagyott cserben. A formája nekem nagyon tetszik.

A FORD FOCUS egy jó autó.

Hibalista

- Eszi az izzókat és természetesen emberi kézzel lehetetlenség kicserélni ezért a szervívbe kell vinni, de err?l a következ? rublikában.

Ide hordtam szervizbe

Könyves Kálmánúti szervíz (Ali baba és a 40 rabló) 20000km-es els? szervíz olajcsere, sz?r?cserék és persze az autó átvizsgálása durván 50000Ft azt hittem dobok egy hátast.
Az izzócseréhez visszatérve az els? ilyen problémát 500Ft-ból megoldottam, de másodjára a szervízvezet?t fogtam ki és az izzókészletemb?l kivett izzót már 9000Ft-ért akarták kicserélni, de ezt már nem hagytam szó nélkül. Panaszt nem tudok tenni mert a központnál a telefonos kisasszony miután melléket kapcsol már csak az angol nyelvtudásban magukat otthon érz? emberkék tudnak panaszt ÜZENETBEN tenni. Ezek után márkaszervíz közelébe nem megyek. Bár lehet, hogy ez csak velem történt meg, de szerintem akkor is aránytalanul drága. Nem félnek, hogy elvesztik az ügyfeleiket?

Értékelése: 1

Másik szerelő értékelése

Szerintem nem márkaszervízbe viszem legközelebb.

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (6) Évjárat 2004
Kényelem (7) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (5) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 28000
Szerviztapasztalat (1) Átlagfogyasztás 7 l
Előző autója? cordoba Következő autója?
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (6.2/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Ford Focus 1998 (2003 - 2004)

További ítéletek (440 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)