Autók » Ford » Explorer (2006-2010)

Explorer 4,0 V6

Igazi barát! Batárka.

Szerintem igazán szerethető autó! Nagy biztonságos és oriási kihasználható beltérrel rendelkezik, valamint kedvező motorerővel és kibírható FOGYASZTÁSSAL (13l LAKOTT TERÜLETEN)! Lakott területen kívül 9,4l. Azt gondolom ezek a fogyasztási adatok egy terepjárónak ami automata és 2 tonna nem rosszak! Persze mindig van jobb és lesz is de az árérték aránya magasan a legjobb! Ilyen normálisabb állapotú autót már 700.000Ft ért lehet venni ami nem mondható soknak. Hiszen a vetélytársak igen csak drágábbak! Minden alkatrész van hozzá olcsón és könnyen szerelhető. Nincs mindenféle elektronikával bonyolítva egy egyszerű autó!!! Sajnos nagyon sok leharcolt darab van az országban amiket a mai napig csak hajtanak szervizelések nélkül, ez általában meg bosszulja magát mint minden autónál. Érdemes rendesen átnézni vásárlás előtt de hűséges társ lehet. Nálunk családi autó elsősorban de számomra egy igazi igás is. Szeretem benne, hogy nincs sem can-bus rendszer sem mindenféle computer amik szívatnak. Nagyon szeretem, hogy elmegy mindenhol és mindig pöcre indul, komfortosnak mondható. AKI NEM MÁSOK ELŐTT AKAR SZEREPELNI ÉS NEM AZÉRT VESZ TEREPJÁRÓT ANNAK SZERINTEM TÖKÉLETES VÁLASZTÁS! Én elég sokat utazom és sokszor láttam már az út mellett lerobbant DRÁGA luxus terepjárókat de Explorer még nem! Akiknek a 13 literes fogyasztás sok egy ízig vérig terepjárónak ami mégis komfortos annak a suzuki az ideális autó ne vegyen ilyet! Aki viszont biztonságban szereti tudni a családját és önmagát a sok kocsi közül ez egy jó választás lehet!

- Szintszabályzó légrugó, csomagtér ablak zár.

Böröcz László. ismerős maszek.Szakmailag profi, csak győzd kivárni míg nekiáll a kocsinak. :-)

Fenntartási költség (8) Évjárat 1998
Előző autója? ML Következő autója? Explorer új