Autók » Fiat » Ulysse (2002)

Ulysse 2,0 JTD

FIAT ULLSEY AZ ISTENEK VERÉSE

háát azt szokták mondani hogy halott emberöl vagy jót vagy semmit ez erről az autóról is el lehet mondani kezdem úgy hogy mikor megvettem nagyon megvoltam vele elégedve KB-két hét használat után kezdtek elő jönni a Fiat átkok kezdem úgy hogy a rengeteg dígítt cucc csak úgy ontotta a hiba űzíket de hát attól még gurult az Olasz roncs(gondoltam én)a víz forralás az volt a hab a tortán gondoltam ennek a javítása után már nem jöhet semmi csak hogy a szervizből kaptam egy telefont hogy gond van és nem kicsi a hengerfejtömítést csak a porlasztok kiszedése után lehet cserélni háát mit volt mit tenni ebbe is bele mentem csak hogy a porlasztok kiszedése LEHETETLEN BELE KEL TÖRNI ÉS EGY GÉP MŰHELYBEN KIKEL ESZTERGÁLTATNI tehát a porlasztó csúcsok ugrottak a levesbe /db 50-60-ezer forint ezek után vegyél te is Fiat ullsey-t ÉS őszinte részvétem neked BAJ TÁRS

- hengerfej(65000,porlasztó,60000/db

Pécs Ábel autóház,