Autók » Fiat » Tipo (2015)

Tipo 1,4- 70 kw Sedan

Jó ár érték arányú autó amit nagyon meg szerettem.

Leírhatatlan érzés volt új autót venni szalonból.Nem is terveztem Fiatot venni :)),de náluk meg találtam azt amit kerestem.Szívó motor(igaz gyengécske,de nekem elég).
Ezek után el látogattam a Dunaszerdahelyi (Szlovákia) Fiat szalonba.Meg lepetten tapasztaltam ,hogy mennyivel tágasabb az 2-es Octáviámnál.Szerencsére nincs tele pakolva űrtechnikával,ezért egyből átt látható volt a műszerfal.Ülés pozíció nekem nagyon jó.Nem kell mélyre beülni,41 évesen ez is jól esett.Azonnal éreztem el tudnám képzelni első új autómnak.
Családostul be mentünk és meg rendeltük volna ha nem lett volna ott egy pezsgő színű Lounge Sedan amit nem kevés kedvezménnyel el hoztunk,és még várni sem kelett hónapokig.A felszereltsége is megfelelt.
3800 km után kapott olajat és filtert.
Nagy változás 7000 km környékén volt,amikor a futómű feszesebb lett és sokkal stabilabb lett a kocsi azóta.
14400 kilométernél 10 hónaposan meg kapta az első kötelező nagy szervizt.
Ezidáig nem tapasztaltam semmi hibát.
Egész család szereti ,de főleg én nagyon.
Nem rakéta ,de vissza váltva lehet vele előzni is kényelmesen.

- Semmi

Dunauto Dunaszerdahely Szlovákia

Fenntartási költség (8) Évjárat 2020
Kényelem (8) Használati időtartam év
Előző autója? Octavia 2 1,6 MPi Következő autója?
Verdikt (8.8/10)

Fiat Tipo 2015 (2016)