Autók » Fiat » Talento (1989-1994)

Talento 1,9D 1992

Ezt nem hittem volna!Le a kalap-al!

Ez előtt egy gömbölyű 95-ős ducatom volt de sajnos elkelet adnunk!Rátaláltunk erre a TALENTO-ra mivel családi autó kellett csak 8-9 személyes lehetet a talento 8.a próbautón jól szerepelt,meg is vettűk!Azóta el telt 3 év és történtek dolgok!Mivel az autót csak hajtottúk 2 évig és elvolt hanyagolva,ezért keztek előjőni a problémák!Viszont ami meglepet mindenkit a motor-ral sosem volt semmi!Régen egy kereskedő-nél éppen néztünk egy 93-ducatot,evvel a mondattal fogadott: "Ezzen minden rossz csak a motor tökéletes"!A munkám 10 órás folyamatos kocsikázás a városban ezteddig még jól birta (kopp-kopp)!Hát nem tudok mást mondani:Sosem tudnám eladni!Akki egy jó kisárúszállitót keres vagy egy családi autót 500 e ft allatt annak ez egy jó választás!Ja és sohasem hagyott cserben!:-)

- Ismerős!

Fenntartási költség (8) Évjárat 1992