Autók » Fiat » Seicento (1998)

Seicento 1.1 active fostaliga

Beteges ,iszákos törpe

Feleségemnek vettük kis városi cirkálónak, mert abban bíztunk,hogy keveset fogyaszt és nem sok baj lesz vele. 53118 km volt csak benne amikor megvettük azonnal olaj,szűrők és vezérlés szett + vízpumpa csere kb 50ezef ft ahogy elkezdte használni (jól vezet és takarékosan!) folyamatosan jöttek ,jönnek rajta a hibák. Nekem az már az elején fura volt, hogy városi fogyasztása kicsivel több mint 8 és fél liter de gondoltam hát város ez ilyen, majd hosszabb távon jól fog enni HÁÁT ez sem jött be vegyesben 7, 7,5 pályán folyamatosan 110-el haladva külső sávban is 6,5 6,6 liter sajnos (mi lenne ha 130-al mennék pályán 11 liter? :) Na de mind 1 mi kifogtunk egy romot pedig általában jókat írnak róluk itt, ez van Én ajánlani sajnos nem tudom . Egy dolog van ami jó benne, hogy parkolni egyszerű vele de más pozitív nincs benne :( Van egy peu partnerünk 2.0 hdi 1999-es évj és már van benne fél millió km, de semmi baja nincs és csak 4,8 ,5 max 5,3 litert eszik mind egy, hogy város pálya 5,3 fölé nem tudtam vinni a fogyasztását pedig sokan lehúzzák a franciát...

- rengeteg dolog ,leírni is sok lenne

Fenntartási költség (5) Évjárat 2005
Előző autója? partner 2.0 HDI 5 literes fogyasztással!!! Következő autója? 307 2.0 HDI
Verdikt (2.6/10)

Fiat Seicento 1998 (1998 - 2007)