A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Fiat » Punto Grande (2005)

Punto Grande 1,3 Multijet 90le Emotion 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Majdnem Toro Rosso :)

Szöveges ítélet

Rengeteget gondolkodtam, milyen autót vegyek, végül a GP vitte a pálmát ár-érték arányban és kinézetre is. Mit mondjak: nem bántam meg! A diesel motor hihetetlenül energikus, 2000 alatt is megfelelően húz, persze akkor még nem rakéta, na de ha bekapcsol a turbo.....:)
Egyedi, nem tucatautó (lsd. Suzuki swift), és bordóban, sötétített üvegekkel, 16-os alufelnivel hihetetlenül elegáns és sportos egyben!
Ugyan még csak 8 hónapos, és 9500km van benne, de engem eddig meggyőzött!
Fogyasztás: vidéken eddig a legjobb 3,8 volt klímával, de akkor nagyon óvatosan bántam a pedállal, 4,4 felé viszont még a hegyekben sem sikerült feltornáznom!
Városban most 6 körül mozog, klímával (kétzónással).

Hibalista

- Mindössze 3 apróság volt eddig vele, egy ajtóállítás, picit levált az oldalvédő gumicsíkom, amit megragasztottak.

Ide hordtam szervizbe

Autóméry Nyíregyháza. Korrektek és gyorsak, persze ez még nem volt nagyjavítás, de ha ilyenek lesznek folymatosan, csillagos ötös!

Értékelése: 10

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007
Kényelem (10) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 9540
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 5 l
Előző autója? Következő autója? Majd egyszer egy Bravo
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Fiat Punto Grande 2005 (2005)

További ítéletek (161 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)