Autók » Fiat » Panda (2012)

Panda 1,2

Guruló cseresznye

Újonnan vásároltuk H.Laci barátom márkakereskedésében Miskolcon. Kinéztük a neten. Felhívtuk Zolit az értékesítőt aki minden egyes pillanatban segítőkész és kedves volt! A Pandát eltették nekünk másnap délig mert sokan érdeklődtek iránta. Megnéztük élőben és megvettük.
A panda :
Kicsi,piros,fürge,aranyos.
Imádjuk mert olyan mint egy guruló cseresznye...:-)
Klíma jó, motor teccik, városi kocsinak szaladgálni nincs jobb .
Magasan ülök és nem a földről kell kimásznom, gyerekek beférnek sulis cuccal .
Nagyon gyorsan felmelegíti az utasteret a hideg időben is. A szalonban felszereltettem a michelin crossclimate négyévszakos gumiját mivel csak a városban használom havi 200 km-t kb. Köszönöm H.L. segítségét ebben is!!!
A kocsi hibátlan de mivel ez a harmadik Fiatom nem is lepődöm meg.Mindegyiket márka és szalonhűen vásároltam mert nem okoztak eddig csalódást egyszer sem. Az első Puntóm még mindig a család nyúzza / 2002-es 250 000 km./
Nagyon tetszik a váltója ami könnyen kezelhető és a csomagtartója is használható.

Zárásként annyit mondhatok , hogy számomra is érdekes módon mindenhol megnézik és sok-sok pozitív visszajelzést és kérdést kapok az autóról .

Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.

- Semmi

Twin93.