Autók » Fiat » Panda (2003)

Panda 1.3 Multijet

Fürge, takarékos jószág

Második autónak vettük de olyan keveset eszik, és emellett jól megy hogy inkább ezt használtuk többet. Megéri az árát főleg a dízeles, jól sikerült az 1.3-as motor és a kaszni is szép. Néhány bosszantó elektromos hibán kívül meg voltam vele elégedve. De tény hogy ez egy kisautó. De ha valaki Pandát vezet készüljön fel, arra hogy sávváltásnál, jobb ha csak közben rakja ki az indexét, mert amúgy nem engedik be. Hiába mennél a főúton 130km/h-val akkor is megelőznek, és beállnak eléd 70km/h-ra hogy ne te tartsd fel. Na azért ezek szerencsére nem mindig így vannak, de tény hogy a mérete miatt a sok autós semmibe veszi. Amúgy nagyon jól megy, mivel jó az önsúly/lóerő aránya, és emellett takarékos is. 5,5 liter/100km feletti fogyasztás még pályán is művészet lenne vele.Amúgy normál használatban 4l körül eljár, nyugdíjas tempóban még ez alá is lehet vele menni. A kezelőszervek jó helyen vannak, és minden egyszerű és átlátható, bár kissé kényelmetlen, de nem szűk. Szerintem a saját kategóriájában szép autó.

- EGR szelep csere 2X, harmadikra úgy hagytam, Kuplung szett 65e-nél, komputer csere 70e-nél, mert amiatt nem égett a fényszóró.

Mobilstar Kft. Olcsó gyors és megbízható.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2005
Előző autója? Következő autója? A2
Verdikt (5.1/10)

Fiat Panda 2003 (2003 - 2012)