Autók » Fiat » Bravo, Brava (1995-2001)

Bravo, Brava Bravo 1.2 SX 16V

A hű társ, akire lehet számítani, meg jól is néz ki!

Amint meg láttam sárgában,eldöntöttem:te velem jössz!Azóta eltelt 7 év és hű társam volt mindíg.Bejártam vele európát és sosem kellett benne csalódnom.Még csak a jelét sem mutatta,hogy meg akar állni,vagy problémája van.A fogyaztása,ha nincs zavarva elég jó,7 liter.Nem egy vadászgép,de csak 82 lóerős.A kis teljesítményhez képest elég jól megy,180 felett valamivel van a vége.
A belsőtér tágas,kényelmesen utazhat benne 4 nagydarab ember.a kárpit hangulatos és a műszerfal egyszerű,áttekinthető és a magaidejében még tetszetős is volt.Bár még ma is megállná a helyét sok új autó belsejével szemben.(pl:Ford)A csomagtartó nem túl nagy,de ami kell a nyaraláshoz az elfér benne.
Jól fogja az utat,nem billeg még kanyarokban sem.a motornak csak 140 felett jön meg a hangja.Alacsony sebességnél csak a gumik hangját lehet hallani.
Egyszóval egy nagyon jó kocsiról van szó,aminek minden porcikája tökéketes,egyedi és olasz!
Csak ajánlani tudom mindenki figyelmében,aki kicsit is szereti az olasz autókat!

- Igazából csak izzó cserék voltak.Meg a bal hátsó lengéscsillapító egy kátyúba hajtás miatt Szlovákiában.

Kaiser László autószerelő mester Mosonmagyaróvár

Fenntartási költség (8) Évjárat 2000