Autók » Fiat » Albea (2003)

Albea 1,2 16V EL

Úgy megy,mintha jönne...

Lendület autó,mivel az alacsony fordulatszámon járó motor a dombokon még jobban lassul.Előzni?ÁÁáá,az felejtős. Viszont ha belendül,jó a végsebessége...

- Lengőkar 50ezer Km-nél már le akart esni,a gumiszilentek úgy elkoptak.Természetesen csak kompletten lehetett kapni gömbfejjel együtt...Még nem ment bele 5 ezer Km sem az új gömbfejbe,már lógott...Szerencsére nem kellett komplett lengőkart vennem,mert találtam egy forgalmazót,akinél csak gömbfej is kapható,így a szegecsek levágva a ,,régiről" ,és új gömbfejek csavarral feltéve.Így már olcsóbb lesz legközelebb. Anyagár kb.50ezer Huf volt,munkadíj 20 alatt. Kuplung szerkezet 80ezer Km-nél szaggatott-rossz minőségű tárcsa miatt,a szerelő szerint. Még elszenvedtem vele vagy 10 ezerKm-t,majd teljes kuplungszerkezet csere.Anyag 36 ezer,munkadíj talán 10-12 ezer. - Elektromosan hibátlan,rendkívül jó a fogyasztása,a nyári melegben az utastér ventillátorja semmit sem ér,és télen sem sokkal jobb-gyenge teljesítményű,alacsony fordulatszámú- , állandóan párásodnak az ablakok!

Fenntartási költség (7) Évjárat 2003
Előző autója? Lancer Következő autója?
Verdikt (7.2/10)

Fiat Albea 2003 (2003 - 2007)