Autók » Dodge » Caliber (2006)

Caliber 1,8 SXT

Kedvencünk

Vitatkoznék a " Nagy a bors, de gyenge" vélemény írójával! Neki valószínűleg pechje volt az autójával. Az én autóm eleje soha nem szitált, menet közben még egyszer sem állt le.Még nincs két éves, 2007 április végén vettük át a szegedi Pappas Autónál és azóta is odaviszem szervizelni. A szervíz kiszolgálása, az ott dolgozók kedvessége kiváló! Az olajon és a szűrőkön kívül még soha semmit nem kellett cserélni, meghibásodás a gépkocsin még nem volt. Ilyen jól szóló rádiót, ill. Cd-s rádiót kevés gépkocsiban lehet nem "profi" minőségben találni. A nyomaték lehetne ugyan nagyobb, de végül is ez nem egy versenyautó, viszont országúton, előzésnél 3. fokozatba visszakapcsolva megindul mint a bolond és rettenetes módon tud gyorsulni a saját tömegét figyelembe véve. Országúti fogyasztása valóban 6,5 l/ 100 km alatt van, igaz nem szoktam csak 100 - 110 km/h sebességgel közlekedni, autópályán sem lépem túl a 130 km/h-t. Városban, télen, sokat leállva a 9,5 l-t is megeszi.

- Semmi

Pappas Autó Szeged

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? Corolla 1,4 Liftback Következő autója? Csak amerikai
Verdikt (8.7/10)

Dodge Caliber 2006 (2006)