Autók » Dodge » Caliber (2006)

Caliber 2.0 Crd PDtdi diesel

Crossover a Mutatos Vagány Audi Motorral

Tele volt már a hocipöm az audi bmw-el unalmas karosszéria szokásos unos untalan ugyanazok a hibák.
Megláttam beleszerettem! Igazi Városi Crossover jó üléshelyzet kényelmes beltér,Az én autóm beltere két tónusú Bézs Barátságos meleg Érzettel! Olvastam tesztekből Kopogós műanyag a műszerfal...Jézusom van aki azt kopogtatja?? Életemben nem kopogtattam meg még, viszont nem csillog és a por nem látszik egyből rajta ! egyszerű kezelhetőség. Nem utolsó sorban Audi-Vw Pdtdi Diesel motor ami úgy viszi ezt a kasznit mint a szél fogyasztása 7 liter alatt ami nem semmi. megnézik mindenhol gondolkoztam is rajta rárakom a céges logómat reklámhordozónak és be is jött figyelik az emberek . nem akar versenyezni velem a többi autós, nem tol meg a bmw-s inkább csodálkozva tekint rám. Nem ellenszenvet váltok ki a közlekedésben hanem figyelmet.... tetszik 5-éve használom hiba nagyon nem volt szerviz szokásos olaj szűrök vw árakon semmi extra. Ja extra...!! Benne van minden pár dolgot emelek ki csupán kesztyűtartóba 4 félliteres üncsi vagy Energiaital 6-8 sorban elfér hűtött természetesen. fed komputere álitható azaz nem kell szervizbe vinni ha beakarod álltani a Kísérőfényt, vagy az automata ajtózárást, meg egy csomó minden belátható rajta. Zenét kiemelem úgy de úgy szól hogy az csodálatos . Csak ajánlhatom ha jó formát és bevált Audi motoros autót akarsz Garantált a figyelem és a jó Stresszmentes Közlekedés.Ja....És a Csajok is Imádják!

- Kutyacsont első futóműben, termosztát csere, más nem volt a szokásos dolgok természetesen Olaj-szűrök cseréje, tényleg megbízható autó. vw-audi pdtdi motor örökös darab!

Papas auto Pécs

Fenntartási költség (6) Évjárat 2007
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 200000
Előző autója? bmw 320D Következő autója?
Verdikt (8.9/10)

Dodge Caliber 2006 (2006)