A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Daewoo » Matiz (1998-2004)

Matiz 0,8SE 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Ezüst Nyíl

Szöveges ítélet

Eleinte nehezen barátkoztam meg vele.Nem sokat futott az első évben kb.5000-t.Egyre kezesebb lett kezdtem kitapasztalni mit is tud ez a kis autó.Nagyon tetszett fürge,kényelmes,megbizható kis járgány.6500-nál eszközöltem egy olajcserét na meg persze levegő és üzemanyagszűrő.Elég sokat jártam vele Miskolc-Budapest között kitűnően bírta.Úgy 18000 lehetett benne mikor kigyulladt a motor-check lámpám.Kiderült AGR-szelep.Egy pesti márkaszervízben cserélték gariban így ingyen volt.Ezzel egyidőben romlott el a kilóméterórája is azt is gariba cserélték.Más egetverő gondja nem volt azóta.A kuplung néha akad és a kettest nehezen veszegeti.Ami meglepett hogy mikor kétéves elmúlt a két baloldali gátlóm 60%-os volt a jobboldaliak meg 70%-ak.Érdemes időben kicserélni a gyáriakat valami márkásabbra szerintem.Egy valami nem jó a kis jószágnak:a 165/70-es gumiméret nem való neki.Ez tapasztalatból mondom,nagyon instabillá válik tőle.Tízezrenként csinálok olajcserét 5w40-s olajat szereti,a 10w40-t nem kamázza.Nemrég kapott direktszűrőt és előtte sportdobot.Nagyon jó hangja lett és sokkal jobban pörög főleg 4000-től.És tényleg meg lehet alázni vele nagyobb vérü verdákat is a városban.800cm3-es léttére becsületére válik!Én nagyon megszerettem hálás kis fürge,jópofa autó és ez is odavisz ahová egy tízmilliós autó.Ma is használom és nem tervezem lecserélni inkább egyedivé teszem.Amúgy egy ilyen kisautót sem nagyon lehet kihasználni ebben az országban,mikor harmadikkal kell végigmenni a városon mert gizdaBéla a 2000cm3-s retkével 40-el tögyög előttem.Összeségében nagyon elégedett vagyok vele mindenkinek ajánlom aki kisautót szeretne!

Hibalista

- kILÓMÉTERÓRA,AGR SZELEP

Ide hordtam szervizbe

OPEL SAJÓ MISKOLC

Értékelése: 6

Másik szerelő értékelése

EGY PESTI CHEWROLET SZERVIZ 13.KER

Értékelése: 9

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Kényelem (6) Használati időtartam 4 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (9) Vezetett km 39000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 5 l
Előző autója? Következő autója?
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (8.1/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Daewoo Matiz 1998

További ítéletek (145 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)