Autók » Dacia » Sandero (2013)

Sandero 0,9 tce arctic

Tökéletes városi autó

Második autónak vettük, alapvetően városi használatra. Tökéletesen működik átlagon aluli fenntartási költségekkel. A motor elegendő a városi dinamikus közlekedéshez, emellett országúton többször kipróbálva sem hazudtolta meg magát. Ha akarnék sem tudnék panaszkodni az itt nyilatkozók többségével ellentétben apró cseprő idegesítő hibácskákról, s bár a hátsó ablaktörlő nálam is elindul néha az elsőt bekapcsolva - de hát olyankor esik az eső - sokszor megkímél egy újabb gomb állítgatásától. Egy ilyen tudású járgány vételára kb. 1 millió forinttal drágábban kezdődik egy másik márkából, emellett jobban tartja az árát, szerintem ez nem igényel különösebb magyarázatot. A helykínálat kategóriájában kimagasló, bár ez nálam nem volt szempont, többnyire ketten használjuk, de négyen is elfértünk benne. Annak, aki 2,5-3 millió forintért nem várja el a Mercedes minőséget és tartósságot (sajnos ez amolyan magyar virtus), eszköznek tekinti az autót, amely bitonságosan eljuttatja egyik helyről a másikra, és érdeklik a fenntartási költségek, nyugodtan ajánlom!

- Üzemanyagszint jelzés, gariban frissítve a szoftver.

Nagykanizsa

Fenntartási költség (10) Évjárat 2017
Megbízhatóság (9) Vezetett km 12000
Verdikt (9.2/10)

Dacia Sandero 2013 (2013)