Autók » Dacia » Logan (2013)

Logan 1.0

Vásárlás előtt ezt minden kép olvasd el! MEGÉRI

Szeretem volna egy új autót ezért eset a választás a Dacia logan mcv re!
Ennyiéért ilyen autót nem lehet venni!!
A jó tulajdonságok:tágas, a belső elrendezés kényelmes ülések! stabil futómű ,jó fékek.a gyári audio egység teljesen jó ,klíma is teljesen jó ! 5.5 -6 fogyasztás is reális IGAZI HELYKÖZI JÁRMŰ 80-100 km /h TERVEZVE EKKOR ÉRZI JÓL MAGÁT!Renault clio futóműve van ami viszonylag strapabíró.
Ami a negatívum az már kicsit több:A kilométer órát nem lehet leolvasni, ha egy kicsit sötétedik mert túl mélyre rakták. A kilátás tolatáskor szinte semmi kicsik az ablakok! Már 0 kilométeresen zörgött benne a műanyag! az olajbetöltő sapkán 4000 km után habosodás látszott!! Az ajtók úgy csukodnak mint egy régi ladán szóval kel hozzá az erő! Alváz védelem gyakorlatilag 0 a szerelő is azt mondta ilyet még nem is látott. semmi "rucsi" nincs rajta De ami a legfontosabb hogy 7000 km után nem indult az autó! ez annak köszönhető hogy a kondenzvíz víz nem tudott kifolyni a kipufogóból és belefagyott!!

- 7000 km-nél nem indult el !! A kondenzvíz lecsapódott a kipufogóba nem csöpögött ki ! Megfagyott benne és nem indult az autó!!

A márka kereskedőnél azt mondták hogy 60 ezer ft az olajcsere! Köszi de én nem finanszírozom a márka kereskedő nyaralását Ibizára! Tehát a helyi szerelő maradt.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2018
Előző autója? focus Következő autója?
Verdikt (2.8/10)

Dacia Logan 2013 (2013)