Autók » Dacia » Logan (2004)

Logan 1.4 mpi

Az autó, aminek az ára pontosan megfelel az értékének

Mivel nem Magyar az anyanyelvem igy bocs a helyesirasert de meg szeretnem irni minden olvasonak, hogy 8500 euroert jobb uj autot mint a logan 1.4 mpi preference el sem tudok gondolni. Kenyelmes, jo a gyorsulasa, jo a fogyasztasa, szep stb.Azt sajnalom, hogy nem volt anyi penzem, hogy a legujabb 1,6 -at vettem volna de az olyan 2800 euroval dragabb, tehat nekem most sok de ugy erzem ez lesz a kovetkezo kocsim.
Egy so mint szaz, tokeletessen megfelel a csaladom kovetelmenyeinek. Alig varom a nyarat, hogy, kiprobaljam a Szerbiai de foleg a nem mindennapi Montenegroi szerpentines es keskeny utakon.Igayi relly. Remelem jol fog vizsgazni ott is.
A jelen pillanatban semmi negativumot nem tudok ra mondani es remelem ez igy is marad.
Velemnyem szerint ossze sem lehet hasonlitani a zastava 10-essel(Fiat uno) illetve az opel astra II-val amiket itt gyartanak Szerbiaban.
Tehat mindenkinek oszinten es szivbol ajanlom.

- semmi

Master group - Renault Ujvidek

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? Ford fiesta, zastava minden fajtaja Következő autója? legujabb 1.6-os logan
Verdikt (8.9/10)

Dacia Logan 2004 (2004)