Autók » Citroën » Jumpy (2007)

Jumpy 2.0 HDi 136Le FAP 8 személy

Családi,és céges mindenes:mint egy jó feleség...

Kisbuszt szerettünk volna,de nem akartam szívni a fenntartással így hosszas mérlegelés és infók és 22 év volkswagenezés után vettem meg Jampy kisbuszt.Meg kellett szokni a kezelőszerveket,Fap os végre nem füstöl az autóm,kb két hétig csak méregettük egymást,aztán észrevétlenül minden nagy csillogás és nagyzolás nélkül megszerette az egész család.Apu horgászik,szállít árut és focicsapatot,húzza a csónakot,1.5 t-ás lakókocsit minden zokszó nélkül,nagykamasz fiú haverokat,anyu metróba megy vele,árut csónakmotor,embert,nagyhalakat elnyel a hosszított kivitel.Tökéletes csendestárs az üzletben és magánéletben egyaránt jutányos áron csak tankolni kell és csendben kényelmesen biztonságban falja a kilométereket.

- 82.000 km-el vettem szervízkönyv,Mo-i,stb.A fútóművel kb ennyit lehet lemenni hiba nélkül a hazai utakon tehát 2x komplett lengőkar+gumi szilentek cserélye.Fék jó volt még orig,de átnéztük.A fűtés a gyári kályhával nagyon jó,hűtés klima példás.3 Vw Transporter után ill a T5 követően döntöttem a váltás mellett.A Vw-t ráadásul újonnan vettük bár soha ne tettük volna! - Iszonyú pénzkidobás főleg utólag átgondolva nagyon felejtősek a drága német áru és személyszállítók.Tehát számoltam és maradt a Citroen Jampy és eddig nagyon jól bevált.Városban óvatos fűtéssel télen 8.2 nyáron kis légkondival 7.1 l/100 -el megelégszik.Tolatóradar kinlódik valamelyik érzékelőnek nekimentek sztm.

Citroen Orbán Debrecen felejtő,Garanciában semmit sem hajlandók csinálni tehát komlett lenyúlás a "Márkaszervíz".

Maradt a korrekt hazai független maszek szerelő aki eddig is csinálta az összes autónkat.Nekünk a Debrecenben a Bárány utcai Nagy Józsi féle szervízzel semmi komoly gondunk nem volt,korrektül tájékoztatnak és számláznak.Nagy JózsefDebrecen Bárány u 22.Vw,Citroen,Renault,Mitsubishi Autókat javítottak eddig nekünk.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2009
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 82000
Megbízhatóság (8) Vezetett km 20000
Előző autója? T5 Következő autója? ntdm ez eddig nagyon jó....
Verdikt (8.4/10)

Citroën Jumpy 2007