Autók » Citroën » Evasion (1994-2002)

Evasion Turbo C.T. VSX Pallas

Rémálom az Evasion nyomában

Ami pozitívum az a felszereltsége /már amennyiben működnek az elektromos dolgok/a futóműve az fenomenális,és kényelmes ráadásul 7 normál testalkatú felnőtt is kényelmesen utazhat a 7 teljes értékű ülésen úgy hogy még egy kis csomagtér is marad . Ennyi ami mellette szól!Egyébként egy igazi bukta autó a vétel és eladás között eltelt 3 év alatt az értéke felére csökkent,egy igazi pénz temető. Vegyes használatban 12 literes átlag fogyasztással bír,rossz turbóval kicsit kevesebb de akkor meg nem megy,a távolsági Ikarus is legyorsulja. Folyamatosan volt hibája Turbó öntvény repedés 2-szer,állítólag típushiba-bontottan 80000-Ft ha lehet szerezni de nagyon körülményes,gyári új 300000-Ft. Vízcsövek,tömítések 20000-Ft,kuplung 80000 Ft,komplett kormánymű 125000 Ft ez is típus hiba,az elektronika katasztrófa semmi sem úgy működik ahogy kellene,télen mínusz fokban a tolóajtók befagynak vagy nem nyílik vagy ha kinyílik akkor meg nem lehet becsukni!Ha az ember rendbe rakja mindig előjön valami rajta,igaz a mondás hogy a Citroen tulajdonos kétszer örül-mikor megvásárolja és amikor sikerül eladnia!Kizárólag vastag pénztárcájú nyugodt embereknek ajánlanám!

- Turbó repedés 2-szer,állítólag típushiba-bontottan 80000-Ft ha lehet szerezni de nagyon körülményes,gyári új 300000-Ft. Vízcsövek,tömítések 20000-Ft,kuplung 80000 Ft,komplett kormánymű 125000 Ft ez,télen mínusz fokban a tolóajtók befagynak vagy nem nyílik vagy ha kinyílik akkor meg nem lehet becsukni!Ablaktörlő kapcsoló 12000-Ft,klíma javítás 23000-Ft ez is 2-szer!

Szakszerviz 1-szer rablók és nem is értenek hozzá,csak gyári alkatrész ismernek az meg arany áron van!!!

Egy régi barát,maszekban

Fenntartási költség (1) Évjárat 1996